Pindi

Tutvustus & asukoht

Kloostrimetsa2 – Sinu unistuste kodu Pirita mändide all.

Vaid mõnesaja meetri kaugusele Teletornist ja Botaanikaaiast on rajatud privaatne Kloostrimetsa2 elurajoon, kus on 16 kinnistut kodu rajamiseks.

Kloostrimetsa piirkond on pealinlaste jaoks olnud juba aastakümneid väga kõrgelt hinnatud elukeskkond. Lõplikult välja ehitatud taristu, kõrghaljastus ning vabade kruntide vähesus on muutnud Kloostrimetsa ihaldusväärseks nii noorte kui vanade seas. Kirsiks tordil on ainulaadse Pirita jõeoru hingematvad loodusvaated, mis segunevad veevulina ja linnulauluga.

Kesklinnaga ühendus on eeskujulik nii autoga kui ühistranspordiga, bussiühendus on tihe ja kiire. Lähedal on koolid, lasteaiad, poed, sportimisvõimalused.

Tegemist on vaikse ja privaatse piirkonnaga, kus on lastel hea kasvada ja suurtel väärikas oma auga välja teenitud vilju maitsta.

Piipheina ja Laiaküla tänavatel paiknevad kinnistud on varustatud kõikide kommunikatsioonidega (asfalteeritud tänavad, vee-, kanalisatsiooni- ja gaasitrass, sadeveekanalisatsioon, sidekanalisatsioon, tänavavalgustus).

Kuukressi elurajoon


*Pildid on illustratiivsed ning võivad erineda lõplikult välja kujunevast elukeskkonnast